Horizon 2020: Twinning Open Data Operational (TODO)

Voditelj projekta na razini Fakulteta prometnih znanosti: doc. dr. sc. Miroslav Vujić

Web stranica projekta

Spomenuti projekat financiran je iz Horzion 2020 financijskog okvira, te je operativno započeo 01. listopada 2019. godine. Projektne aktivnosti će završiti u listopadu 2023. godine. Glavni cilj projekta je jačanje znanstvene izvrsnosti i inovativnog kapaciteta Sveučilišta u Zagrebu u području otvorenih podataka u suradnji s nizozemskim Delft University of Tehnology i grčkim University of the Aegean.

Uz Fakultet prometnih znanosti, domaći partneri na ovom projektu su Geodetski fakultet u Zagrebu, Fakultet elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, Pravni fakultet u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike u Zagrebu i Agronomski fakultet u Zagrebu.