Radionica za definiranje ishoda učenja i razvoja studijskog programa

11., 12., i 13. veljače 2020., Tuheljske toplice

Tridesetak nastavnika Fakulteta prometnih znanosti boravilo je 11., 12. i 13. veljače 2020. godine u Tuheljskim toplicama i odradilo trodnevnu radionicu tematski usmjerenu na više područja. Članovi radnih skupina projekta LoMI sudjelovali su na radionici za definiranje ishoda učenja i razvoja studijskog programa, kako bi se što bolje definirale i raspravile sve teme vezane za projekt LoMI, ali i za izradu novog nastavnog plana i programa Fakulteta prometnih znanosti.

Daljnje radionice realizirane su u manjim grupama nastavnog osoblja, koje su vrlo konstruktivno predlagale opcije novog nastavnog plana i programa. Zaključno je definiran hodogram budućih aktivnosti realizacije projekta LoMI te dogovoreno korištenje dosadašnjih iskustva izrade projekta za daljnju razradu novog nastavnog plana i programa.

Comments are closed.