Natječaj Erasmus SMS za 2013./2014. g. – VAŽNO!

Studenti prve godine preddiplomskog studija ne mogu dobiti potvrdu o znanju stranog jezika od fakulteta zbog pravila natječaja za Erasmus studentsku mobilnost. U slučaju da nemaju druge potvrde, mogu tokom sljedećeg tjedna obaviti testiranje nivoa znanja stranog jezika.

Centar za strane jezike Filozofskoga fakulteta u Zagrebu - testiranje se održava već u ponedjeljak 11. 2. 2013. g. u 14 h te se potrebno što prije prijaviti. Prijaviti se može na vratima sobe B-301 u zgradi Filozofskog fakulteta gdje se testiranje i održava. Cijena testiranja je 450 kn.

Škola stranih jezika Eureka – za testiranje se treba najaviti dan ranije. Detalje možete naći na stranicama škole.

Ove ustanove navedene su samo kao referenca. Preporučamo da studenti i sami potraže ustanove koje bi im mogle izdati potvrdu.

Rok za predaju prijave je 15. veljače 2013. g. do 12 h.

Postupak prijave:

1. Ispuniti on-line prijavu (On-line prijavni obrazac)
2. Ispunjenu online prijavu isprintati, vlastoručno potpisati, te zajedno s navedenom potpunom dokumentacijom predati u sobu 00.5 u Vukelićevoj 4  do  15. veljače 2013.

Prijavi je potrebno priložiti:

• Europass životopis na engleskom jeziku
  • motivacijsko pismo na engleskom jeziku (do 300 riječi)
  • prijepis dosad položenih ispita i ocjena te ostvarenih ECTS bodova ovjeren u studentskoj službi matičnoga fakulteta ili akademije (na hrvatskom jeziku) i potvrdu o upisanom semestru
  • dokaz o znanju jezika zemlje u koju student odlazi odnosno jezika na kojem se izvodi nastava. Preporuka minimalno B2 level po Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike. Prihvaćaju se sljedeće potvrde:
    • Ako je student položio jezik na fakultetu (minimalno 2 godine), fakultet izdaje potvrdu o dovoljnom znanju jezika s naznakom stupnja znanja prema  Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike,
    • Potvrda škole stranih jezika ili potvrda Centra za strane jezike Filozofskoga fakulteta u Zagrebu,
    • Međunarodni certifikati
  • Za studente s invaliditetom  – uz sve navedeno i potvrdu ovlaštene ustanove iz koje se vidi stupanj invaliditeta.
(Comments are closed)
  • Kalendar