Poziv za prijave za Stipendije za mobilnost studenata

Pozivaju se svi zainteresirani studenti da se prijave za sudjelovanje u ERASMUS Intenzivnom programu „MSP IPMaritime Spatial Planning Intensive Programme

04 .- 17. lipnja 2012. (14 dana), Venecija, Italija

Stipendija uključuje troškovi koji su pokriveni iz međunarodnog projekta Programa za cjeloživotno obrazovanje Erasmus:

• Trošak smještaja i hrane – 24 EUR/danu (ukupno 336 Eura po studentu)
  • Stvarni putni troškovi – do 250 EUR po studentu (datum dolaska 04.06.2012, datum odlaska 17.06.2012)

Ostale troškove snosi sam student.

Rok prijave: 10. svibnja 2012. na mail nikola.bakaric@fpz.hr i natalija.jolic@fpz.hr.

Organizator:

• Sveučilište Iuav di Venezia (Italija)

U suradnji sa:

• Sveučilište Azores (Portugal)
  • Fakultet prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu (Hrvatska)
  • Sveučilište Rostock (Njemačka)

Pridruženi partneri:

• Tethys Research Institute (Italija)
  • Konzorcij za upravljanje centrom za koordinaciju istraživačkih aktivnosti vezano za sustav Veneciji CORILA (Italija).

Predavači: Profesori s organizacijskih i suorganizacijskih institucija: Sveučilište Iuav di Venezia, Sveučilište Azores, Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilište Rostock.

Tematika: Upoznati sudionike s ključnim pitanjima vezanim uz strategijsko planiranje pomorskog prostora, te pitanjima usavršavanja organizacije resursa s ekološkog, ekonomskog, socijalnog i pravnog aspekta.

Tko može sudjelovati? Sudjelovati mogu studenti diplomskog studija svih smjerova na Fakultetu prometnih znanosti te studenti koji su diplomirali na diplomskom studiju. Broj studenta je ograničen, max. 10 studenta s FPZ-a.

Nakon uspješno završenog MSP IP programa studentu će se dodijeliti 4 ECTS boda. ECTS bodovi stečeni upisuju se u dopunsku ispravu o studiju kao dodatni ECTS bodovi i nisu sastavni dio nastavnog plana i programa na studijima FPZ-a.

(Comments are closed)
  • Kalendar