Suradnja s aluminijima FPZ-a

Share on linkedin

Naš kolega alumni i mentor za stručnu praksu koji će biti na raspolaganju studentima i studenticama Fakulteta prometnih znanosti, Filip Čižmešija, 4. studenoga 2021. došao nam je u posjet i predstavio program radionica ICT AKADEMIJA – TI OBLIKUJEŠ SVOJU BUDUĆNOST koje je organizirala tvrtka Hrvatski telekom d. d. u kojoj Filip radi. ICT Akademija koncipirana je na način da kroz pet dana interaktivnih radionica, učenja i dijeljenja iskustva eksperata, studenti stječu veća znanja iz struke i pripremaju se za buduća radna mjesta inženjera prometa. Radionice su se održavale u online obliku, od ponedjeljka, 8. 11., do petka, 12. 11.2021. a bile su namijenjene  svim studentima koje pokreće znatiželja, žele učiti i razvijati se te tako napraviti onaj “extra mile” na putu do svog prvog posla. Onaj dodatan korak koji može učiniti veliku razliku, jer se na ovim predavanjima, osim znanja, moglo steći i praktično iskustvo poput pisanja životopisa, kreiranja strategije za društvene mreže, uvođenja agilnog načina rada u svakodnevicu, ali i kako full stack web ili mobilne aplikacije kreiraju oni kojima je to svakodnevni posao te kako Big data science izgleda u telekom korporaciji poput Hrvatskog Telekoma.

Ostale aktivnosti Fakulteta prometnih znanosti pratite na: