Predstavljanje projekta PRISTUP FPZ online i uživo

Share on linkedin

U mjesecu rujnu predstavili smo projekt PRISTUP FPZ –Unapređenje i provedba stručne prakse na Fakultetu prometnih znanosti i Ured za stručnu praksu i razvoj karijera studenticama i studentima na online radionici „Jezično usavršavanje iz engleskog jezika“  koje se održalo u srijedu, 22. rujna 2021. u trajanju od 16:00 – 18:20 sati u sklopu projekta LoMI – internacionalizacijom preskačemo granice i uživo 24. rujna 2021. u trajanju od 16:00 – 18:20 sati na ZUK Borongaju, u dvorani amfiteatar Fakulteta prometnih znanosti. Zahvaljujemo kolegama s LoMI projekta na ukazanoj prilici za predstavljanje i veselimo se suradnji sa studenticama i studentima na provedbi i organizaciji njihove buduće stručne prakse i razvoja karijera.

Ostale aktivnosti Fakulteta prometnih znanosti pratite na: