Preventivno-edukativne akcije u autoškolama

Preventivno-edukativne radionice u autoškolama odvijaju se u svrhu edukacije budućih vozača o vožnji preko željezničko-cestovnih prijelaza, ali i općenito o sigurnosti u prometu. Radionica se sastoji od tri dijela. U prvom dijelu polaznicima autoškole održavamo predavanje o sigurnosti u prometu, u drugom dijelu provodimo istraživanje o njihovom stavovima o sigurnosti u prometu i rizičnom ponašanju u prometu provedeno, a u trećem dijelu polaznici testiraju aplikaciju sigurne i rizične vožnje preko željezničko-cestovnog prijelaza u virtualnom okruženju (VR 360).
U svrhu edukacije polaznika autoškola i mladih vozača, izrađena je aplikacija sigurne i rizične vožnje preko ŽCP-a koju kandidati testiraju u virtualnom okruženju, VR 360.

Preventivno-edukativna radionica u autoškoli Fol-Gas u Zagrebu, održana 1. veljače 2018.

Preventivno-edukativna radionica u autoškoli Capitol Hill u Zagrebu, održana 30. siječnja 2018.

Preventivno-edukativna radionica u autoškoli Remetinec u Zagrebu, održana 24. siječnja 2018.

Preventivno-edukativna radionica u autoškoli Danko u Zagrebu, održana 22. siječnja 2018.

Preventivno-edukativna radionica u autoškoli Zg-4 u Zagrebu, održana 3. listopada 2017.

Preventivno-edukativna radionica u Školi za cestovni promet u Zagrebu, održana 28. rujna 2017.

Preventivno-edukativna radionica u autoškoli Cilj u Osijeku, održana 19. srpnja 2017.

Preventivno-edukativna radionica u autoškoli Starčević u Osijeku, održana 19. srpnja 2017.

Preventivno-edukativna radionica u autoškoli Prigorje S. M. u Zaprešiću, održana 14. srpnja 2017.

Preventivno-edukativna radionica u autoškoli Europa u Zagrebu, održana 27. lipnja 2017.