Uvodna konferencija projekta SORDITO

Zavod za Inteligentne transportne sustave Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu poziva Vas na uvodnu konferenciju projekta SORDITO (Sustav za Optimizaciju Ruta u DInamičkom Transportnom Okruženju).
Uvodna konferencija održat će se na Fakultetu prometnih znanosti u petak, 16. siječnja 2015. godine s početkom u 10:00 sati u amfiteatru Objekta 69, Znanstveno-učilišni kampus Borongaj, Borongajska cesta 83A, Zagreb. Uvodna konferencija organizira se u sklopu projekta SORDITO koji je sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog fonda za regionalni razvoj (EFRR). Registracija sudionika počinje u 09:30 sati.

Za sudjelovanje nije predviđena kotizacija, no potrebna je prijava na email mravlic@fpz.hr najkasnije do srijede 14. siječnja 2015. Cjelokupni program uvodne konferencije možete preuzeti ovdje: [media-downloader media_id=”526″ texts=”preuzmi”].