Konferencija Smart Urban Mobility 2015, Edinburgh, Škotska

26. i 27. studenog 2015. godine, u gradu Edinburghu u Škotskoj, održana je konferencija Smart Urban Mobility u organizaciji Sveučilišta Napier u Edinburghu i Instituta za prometna istraživanja.

Voditelj SORDITO projektnog tima prof. dr. sc. Tonči Carić je sudjelovao sa prezentacijom pod naslovom „Smart Freight Delivery in Medium City Based on GPS Big Data“ (preuzmite prezentaciju). Autori prezentacije su članovi projektnog tima SORDITO: Tonči Carić, Juraj Fosin, Tomislav Erdelić, Ana Milošević.