Transport Optimization Group

University of Zagreb, Faculty of Traffic and Transport Sciences

Radionica “Izazovi u navigaciji malih električnih vozila u unutarnjim prostorima”

Zavod za ITS i članovi TOG grupe Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu poziva Vas na radionicu pod nazivom “Izazovi u navigaciji malih električnih vozila u unutarnjim prostorima”.

Radionica će se održati u Fakultetu prometnih znanosti u petak, 19. prosinca 2014. godine s početkom u 11 sati u dvorani Zagreb u crvenoj zgradi iza Objekta 71, Znanstveno-učilišni kampus Borongaj, Borongajska cesta 83A, Zagreb u sklopu kratkoročne potpore Sveučilišta u Zagrebu “Optimalna navigacija malih električnih vozila u unutarnjim prostorima”. Registracija sudionika počinje u 10:30 sati.

Teme radionice pokrivaju: opis problema u navigaciji autonomnih vozila, obradu slike za potrebe navigacijskog sustava autonomnih vozila, optimiranje korištenja električnih vozila uz kriterij najmanje potrošnje energije, inteligentnih prostori i predstavljanje komercijalnih tvrtki iz područja ITS-a.

Program radionice može se preuzeti ovdje.

Transport Optimization Group © 2014 Frontier Theme