Transport Optimization Group

University of Zagreb, Faculty of Traffic and Transport Sciences

Informativna radionica za potencijalne prijavitelje za Poziv “Jačanje kapaciteta za razvoj, istraživanje i razvoj”, RC.2.2.08

Informativna radionica za sve potencijalne prijavitelje održat će se 11. veljače 2014. godine u prostorijama Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta. Predviđeno trajanje sastanka je od 10:00 do 16:30 sati . Cilj informativne radionice je predstaviti dokumentaciju Poziva i pružiti svim potencijalnim prijaviteljima informacije vezane uz objavljeni Poziv. Na informativnoj radionici potencijalni prijavitelji dobit će informacije vezane uz prijavu, ocjenjivanje i provedbu projekata u sklopu ovog poziva. Molimo Vas da, zbog ograničenog broja mjesta, svoje sudjelovanje na radionici potvrdite što prije, a najkasnije do 4. veljače 2014. godine na adresu elektroničke pošte ( ugovaranje@mzos.hr ).
Updated: 10. veljače 2014 — 19:35
Transport Optimization Group © 2014 Frontier Theme