Transport Optimization Group

University of Zagreb, Faculty of Traffic and Transport Sciences

Radionica “Optimiranje ruta vozila korištenjem stvarno-vremenskih prometnih podataka”

Odsjek ITS &Logistike Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu i Hrvatska udruga za upravljanje lancem opskrbe pozivaju Vas na radionicu pod nazivom „Optimiranje ruta vozila korištenjem stvarno-vremenskih prometnih podataka“.

Radionica će se održati na Fakultetu prometnih znanosti u ponedjeljak, 30. lipnja 2014. godine s početkom u 12 sati u amfiteatru Objekta 69, Znanstveno-učilišni kampus Borongaj, Borongajska cesta 83A, Zagreb u sklopu kratkoročne potpore Sveučilišta u Zagrebu “Optimiranje ruta flote vozila primjenom više-agentskih optimizacijskih algoritama i stvarno-vremenskih prometnih podataka”

Teme radionice pokrivaju: prikupljanje i analiza stvarno-vremenskih podataka, optimiranje ruta vozila korištenjem stvarno-vremenskih prometnih podataka i predstavljanje komercijalnih aplikacija za optimizaciju ruta flota vozila.

Za sudjelovanje nije predviđena kotizacija, već samo registracija pola sata prije početka radionice. Cjelokupni program radionice nalazi se u privitku.

Transport Optimization Group © 2014 Frontier Theme