13. izborna sjednica Udruge studenata Fakulteta prometnih znanosti TRANS

IMG_349014. listopada ove godine održana je 13. izborna sjednica Udruge studenata Fakulteta prometnih znanosti TRANS. Sjednici je prisustvovalo 22. članova.

Sada već bivši predsjednik Udruge Luka Čirko izvijestio je članove Udruge o radu u proteklom mandatu:

• Glavni urednik 29., 30., 31. i 32. broja PROM-a
  • Organiziranje dvije brucošijade (2012. i 2013. godine)
  • Organiziranje HAZ malonogometnog turnira
  • Sudjelovanje u organizaciji Smotre sveučilišta
  • Akcija darivanja krvi
  • Stručno putovanje u Dresden
  • Organizacija Kampusijade 2014.
  • Projekt myFPZhoodie
  • Stručni izlet u Pleternicu
  • Projekti sa udrugom Fokus – „Seminar učinkovitog učenja

Nakon izvješća razriješeno je dosadašnje predsjedništvo Udruge. Zatim su slijedili izbori za predsjednika, zamjenicu predsjednika, tajnika Udruge, članove Predsjedništva, članove Nadzornog odbora te Odbora za međunarodnu suradnju, Odbora za šport i Odbora za informiranje.

Za novog predsjednika je izabran Ivan Borić, zamjenica predsjednika je ostala Lucija Ivković, tajnica je postala Marina Kodrnja. Za predsjedništvo Udruge izabrani su: Ivan Borić, Lucija Ivković, Matej Jozak, Antun Rotar, Marin Dokoza, Nikol Bošnjak i Žarko Penava. Članovi Nadzornog odbora su: Julijan Jurak, Nikola Šurbek i Juro Šokčević. Također su izabrani i predstavnici pojedinih odbora. Tako je Predstavnik Odbora za međunarodnu suradnju Žarko Penava, Odbora za šport Marko Zovko te Odbora za informiranje Marin Dokoza. Mandat svih navedenih predstavnika te predsjednika traje 2 godine.

Fotogaleriju članova možete pogledati ovdje.

M.D.