Predavanje na Ekonomskom fakultetu

20150223_katainen-roadshow-zagrebPotpredsjednik Europske komisije Jyrki Katainen započeo je putujuću kampanju čiji je cilj promicanje Plana ulaganja EU-a vrijednog više od 300 milijardi eura te izlaganje novih mogućnosti koje se njime otvaraju.

Kada: 23. veljače 2015. od 12.00 do 13.00 sati
Gdje: Ekonomski fakultet u Zagrebu
Radni jezik: engleski

Hrvatska je peta država članica koju će potpredsjednik posjetiti u svojoj kampanji, u okviru koje do listopada 2015. planira obići svih 28 država članica EU-a.

Prilikom svojih posjeta potpredsjednik Katainen poseban naglasak stavlja na susret i razgovor s mladima kako bi čuo njihove stavove o budućnosti Europe.
Da bi i mladi u Hrvatskoj dobili takvu priliku, Predstavništvo Europske komisije, uz podršku dekana Ekonomskog fakulteta, organizira predavanje potpredsjednika Katainena pod nazivom „Future of Europe“.

Predavanje na engleskom jeziku održat će se 23. veljače 2015. na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu, s početkom u 12 sati.
Svoju prijavu pošaljite na adresu elektroničke pošte: COMM-REP-ZAG-EVENTS@ec.europa.eu do 17. 2. 2015.