Jedna od najboljih europskih i svjetskih business škola – IE dolazi u Zagreb!

banner 2Ne propustite iskoristiti vrijedno  međunarodno iskustvo najbolje top poslovne škole IE . 11. lipnja u Zagrebu  direktno upoznajteAdmission Director poslovne škole, u okviru poslovnog događaja МВА25.

IE business school  je priznata kao jedna od najboljih poslovnih škola u svijetu. Tri godine uzastopno IE je u TOP-15  svjetskih lideraposlovnog obrazovanja prema Financial Times, kao i u TOP-3 u Europi.

Zanimljive činjenice o poslovnoj školi IE:
– Nalazi se u centru španjolske kulture, biznisa i politike –  u Madridu
–  Rast plaće poslijedipomaca diže se prosječno do $97,134 (na 117 %)
– IE podržava studente-poduzetnike, savjetujući ih u pisanju poslovog plana
47,000 poslijediplomaca poslovne škole IE zauzimaju ključne menadžerske pozicije u više od 100 različitih zemalja
Studenti poslovne škole su predstavljeni kroz 68 nacionalnosti
Na osobnim susretima s Admission Director IE saznat će te:

1. Kako se pripremiti za upis u poslovnu školu?
  2. Kako izabrati MBA program obuke koji vam najbolje odgovara?
  3. Koje testove treba položiti za upis?
  4. Kakve mogućnosti u karijeri vas očekuju poslije МВА?

Sudjelovanje u  IE one-to-one meeting je besplatno, ali je potrebna prethodna registracija na http://mba25.com/Zagreb?ref=580
Poslovna škola IE je oznaka kvalitete za regrutere i poslovne partnere.
Iskoristite jedinstvenu priliku raspravljati o svim pitanjima vezanim za MBA obuku i efikasnu strategiju upisa s predstavnikom IE, kako biste se upisali u poslovnu školu iz snova.