Tribina Ljetne škole 2013.

Organizacijski odbor Ljetne škole Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu organizira tribinu o drugoj ljetnoj školi integriranog transporta (koja će se ove godine održati u Ohridu, Makedonija, od 26. do 31. kolovoza), pod nazivom:

Inovativne tehnologije i integrirani transport

Tribina će se održati dana 27. svibnja 2013. (ponedjeljak) u ZUK Borongaj, Objekt 71, Dvorana 5 s početkom u 12 sati. Kroz tribinu studenti će se upoznati sa svim detaljima i radom ljetne škole.

Kratko obrazloženje

Druga međunarodna ljetna škola integriranog transporta namijenjena je ponajprije studentima preddiplomskog i diplomskog studija u polju tehnologije prometa i transporta. Ljetna škola otvorena je i svim ostalim sudionicima u programu cjeloživotnog obrazovanja koji žele unaprijediti znanje o poznavanju prometnog procesa. Organizacija je rezultat dobrih iskustava studenata i nastavnika s prve ljetne škole, te međusobne suradnje visokoobrazovnih ustanova iz polja tehnologije prometa i transporta iz Hrvatske i Europe.

Dodatne informacije dostupne su putem poveznice: http://www.fpz.unizg.hr/summerschool/index.html.