Radionica „Pristup kreiranju životopisa, pripremi za poslovni intervju i planiranju karijere“

U organizaciji Fakulteta prometnih znanosti te studentske udruge TRANS održati će se dvije radionice „Pristup kreiranju životopisa, pripremi za poslovni intervju i planiranju karijere“ u terminima 19., 20. i 21. svibanj 2014. (prva grupa) te 3., 4. i 5. lipanj 2014. (druga grupa) u dvorani D19, O71, Kampus Borongaj od 16 do 19 sati. Radionice su besplatne, prvenstveno namijenjene studentima viših godina koji uskoro kreću u traženje posla odnosno razvoj svoje karijere. Svi zainteresirani studenti se mogu prijaviti na edouard.ivanjko@fpz.hr do 16. svibnja 2014. za prvu grupu te do 30. svibnja za drugu grupu. Dodatne informacije se mogu dobiti upitom na edouard.ivanjko@fpz.hr ili lucijano.j@gmail.com.

Više informacija o ovoj radionici možete pronaći u priloženom dokumentu:

Opis radionice_Pristup kreiranju zivotopisa – objava