>>POMOĆ SLAVONIJI<<

Dragi prijatelji, u ova teška vremena, molimo vas za solidarnost i pomoć jednih prema drugima. Udruga studenata fakulteta prometnih znanosti TRANS odlučili smo reagirati na probleme naših bližnjih te smo odlučili skupljati stvari za one kojima je to potrebno na području Pleternice i ostatka pogođene Slavonije.

Prikupljamo:
1. flaširanu vodu, konzerviranu hranu, trajno mlijeko, mlijeko u prahu, žitarice, grickalice, gotova jela (juhe u vrećicama, tjesteninu, rižu i ostalo što se u kratkom roku napravi), dječju hranu, hranu za dijabetičare, začine, šećer, ulje, čajevi…

2. pakete prve pomoći, toaletni papir, sapun za suho pranje, pasta za zube, vlažne maramice, šamponi, gelovi za tuširanje, higijenske potrepštine za žene (ulošci, tamponi) te pelene i kreme za bebe..

4. pločice, laminat, namještaj, krevete,
5. Financijsku sredstva – od kojih ćemo kupiti jupol, laminate i ostali građevinski materijal koji ćemo proslijediti unesrećenima.

VRIJEME I MJESTO:
Od ponedjeljka do petka (19.5. do 23.5.2014) od 10:00 do 18:00h
Prostorije Udruge studenata Fakulteta prometnih znanosti TRANS (Borongajska 83A, Objekt 71, podrum)

KONTAKT:
inbox Udruga studenata Fakulteta prometnih znanosti, trans@fpz.hr