Izbori za Studentskog pravobranitelja Sveučilišta u Zagrebu

Skupština Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu će izabrati Studentskog pravobranitelja Sveučilišta u Zagrebu na mandat godinu dana.

Prijaviti se mogu svi studenti Sveučilišta u Zagrebu, redoviti i izvanredni koji studiraju na preddiplomskom, diplomskom, integriranom preddiplomskom i diplomskom ili poslijediplomskom studiju (sukladno Zakonu o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama, Statutu Sveučilišta i Studentskog zbora)

Za studentskog pravobranitelja može se kandidirati student koji je u posljednje dvije godine studija sakupio minimalno 60 ECTS bodova kao i student koji studira kraće od dvije godine.

Molimo sve zainteresirane da svoje prijave  pošalju na e-mail: studentski.zbor@gmail.com zaključno sa 27. svibnja 2014. g. do 12:00 sati.

Prijava treba sadržavati:

• Životopis
  • Motivacijsko pismo
  • Preslika indexa ili neko drugo uvjerenje o sakupljenih 60 ECTS bodova u zadnje 2 godine. (Potvrda o upisu na fakultet-za studente koji studiraju kraće od dvije godine)

Izvor: szzg.hr