Izašao novi 32. broj PROM-a

32. PROM
U novom broju možete pročitati:
Uvoz rabljenih automobila iz EU – Tema broja
Novi rektor Sveučilišta u Zagrebu – Damir Boras
Forenzika računala i mobilnih uređaja
Kampusijada 2014
Rimac Concept One
Muzej Automobila Ferdinand Budicki
Remont Borongaj – Dugo Selo i još mnogo toga.
Svoj primjerak možete preuzeti početkom semestra u prostorijama Udruge ili na internet stranicama PROM-a(Više)

PROM je list studenata Fakulteta prometnih znanosti. Prvo izdanje datira još iz davne 1998. godine, točnije iz prosinca 1998. Sama ideja koja je pokrenula čitavu priču prenosi se generacijama studenata od te davne 98′ sve do današnjih dana. Naime, skupina entuzijasta, sve redom studenti Fakulteta prometnih znanosti, odlučila je aktivno se uključiti u studentski život i bavljenje studentskom problematikom. Osim raznoraznih tribina, športskih te inih aktivnosti odlučili su pokrenuti studentski list u kojem bi objavljivali članke vezane usko uz prometnu struku. Pored stručnih članaka našli su se tamo i članci koji su se ticali neposredno studiranja na našem Fakultetu. Prvo izdanje PROM-a prihvaćeno je uz odobravanje studenata pa se ta ista skupina entuzijasta (sada sa nešto povećanim brojem članova) odvažila napraviti PROM broj 2. Sve ostalo je povijest. Danas PROM broji preko 20 neprekinutih izdanja te preko 10 godina izlaženja. Očito je kako ništa od toga ne bi bilo bez one skupine entuzijasta sa početka ove priče no ne smijemo zaboraviti niti jednu studenticu, niti jednog studenta, niti jednog profesora i asistenta i sve ostale koji su na bilo koji način pripomogli da se PROM održi na nogama sve ove godine i postane zaista respektabilno studentsko glasino na zagrebačkom Sveučilištu.

M.D.