ERASMUS+ Stručna praksa

IMG_3458U utorak, 14.10.2014 godine održano je predavanje čija je tema bila ERASMUS+ Stručna praksa. Na predavanju koje je održano u Kampusu Borongaj, Objektu 69, studenti su mogli saznati sve o ERASMUS+ stručnoj praksi te dobiti odgovore na mnoga pitanja vezana najviše za financiranje, stipendiranje, smještaj, pronalaženje idealnog poslodavca odnosno kompanije koja pruža rad te kako se prijaviti na natječaj. Važno je napomenuti da je otvoren natječaj za prijave na ERASMUS+ stručnu praksu i za razliku od ERASMUS+ studijskog boravka, odabir sudionika stručne prakse se ne odabire nego ide po principu tko se prije prijavi. Sve dodatne informacije vezane za ERASMUS+ stručnu praksu studenti mogu dobiti na web stranicama odsijeka za međunarodnu suradnju i projekte. Ovom prilikom molimo studente koji su zainteresirani za ovakve i slične događaje da prate Facebook stranicu Udruge kako bi pravovremeno bili obaviješteni o terminima novih predavanja i radionica u sklopu ERASMUS+.

Fotogaleriju možete pogledati na službenoj Facebook stranici.

_____________________________________________________________

M.D.