Sudjelovanje članova zavoda za ITS na Četvrtoj međunarodnoj ljetnoj školi za znanost o podacima u Splitu

Članovi zavoda za Inteligentne transportne sustave, prof.dr.sc. Tonči Carić, asistent Krešimir Kušić, mlađi istraživač Leo Tišljarić i student Mladen Miletić sudjelovali su na Četvrtoj međunarodnoj ljetnoj školi za znanost o podacima. Školu već tradicionalno organizira Znanstveni centar izvrsnosti za znanost o podacima I kooperativne sustave. Škola je održana od 9. do 13. Rujna 2019. u Splitu na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Splitu. Ovogodišnja tema ljetne škole bila je “Statističke metode za znanost o podacima”. Uz vrsne predavače iz Hrvatske i inozemstva, školi su prisustvovali I student, istraživači te stručnjaci iz akademije i struke.

Na poster sekciji prezentiran je rad djelatnika zavoda pod naslovom „Reducing the State Action Complexity in Reinforcement Learning based Traffic Light Control using Self Organizing Maps” autora Mladen Miletić, Krešimir Kušić, Martin Gregurić, Edouard Ivanjko

Updated: 17. rujna 2019 — 19:19