Sudjelovanje članova zavoda za ITS na Četvrtoj međunarodnoj radionici za znanost o podacima

Članovi zavoda za Inteligentne transportne sustave, prof.dr.sc. Tonči Carić, izv.prof.dr.sc. Edouard Ivanjko, dr.sc. Martin Gregurić,  asistenti Krešimir Kušić i Mladen Miletić te mlađi istraživač Leo Tišljarić Četvrtoj međunarodnoj ljetnoj školi za znanost o podacima (4th Int’l Workshop on Data Science (IWDS 2019)). Radionicu već tradicionalno organizira Znanstveni centar izvrsnosti za znanost o podacima i kooperativne sustave. Radionica je održana 15. listopada 2019. u Zagrebu na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu. Pozvano predavanje održao je dr. sc. Niranjan Nagarajan s Genome Institute of Singapore pod naslovom „Computational and Systems Biology“. Na radionicu su predstavljene istraživačke aktivnosti istraživača koji sudjeluju u radu Znanstvenog centra izvrsnosti te je održano predstavljanje postera.

Na poster sekciji prezentirani su radovi djelatnika zavoda:

• Leo Tišljarić, Tonči Carić: „Spatio-Temporal Traffic Anomaly Detection on the Urban Road Networks“
  • Mladen Miletić, Krešimir Kušić, Martin Gregurić, Edouard Ivanjko: „Reducing the State-Action Complexity in Reinforcement Learning based Traffic Light Control using Self-Organizing Maps”
IWDS
Updated: 31. listopada 2019 — 13:44