Radionica – Sustav upravljanja prostorno-vremenski promjenjivim ograničenjem brzine u okolini umreženih vozila

Pozivamo Vas da se pridružite se radionici “Sustav upravljanja prostorno-vremenski promjenjivim ograničenjem brzine u okolini umreženih vozila” koja će se održati u sklopu projekta “Sustav upravljanja prostorno-vremenski promjenjivim ograničenjem brzine u okolini umreženih vozila” financiranog od strane Znanstvene zaklade Fakulteta prometnih znanosti, pod natječajem „Pametno prometno rješenje“.

Radionica će se održati u četvrtak 15.7. s početkom u 9:00 sati na Fakultetu prometnih znanosti (Objekt 69,  ZUK Borongaj). Za sve one koji ne mogu prisustvovati uživo mogu se spojiti putem MS Teamsa preko linka Click here to join the meeting.

Također detalji o prijavi na radionicu su dostupni na web stranici Fakulteta prometnih znanosti na https://www.fpz.unizg.hr/web/naslovna/novost/?id=6045.

Radi lakše organizacije predviđenog prigodnog druženja uz hranu i piće molimo da potvrdite svoj dolazak na kkusic@fpz.unizg.hr do 13.7.

Radionica je otvorena za sve zainteresirane.

Dnevni red dostupan je u nastavku.

Updated: 9. srpnja 2021 — 13:39