Član zavoda za ITS uspješno je obranio doktorski rad

Dana 04.10.2021. član Zavoda za  inteligentne transportne sustave, Tomislav Erdelić, uspješno je obranio doktorski rad na temu “Rješavanje problema usmjeravanja električnih vozila metodom hibridnoga adaptivnoga pretraživanja velikoga susjedstva” pod mentorstvom prof. dr. sc. Tončia Carića, pred povjerenstvom:

• izv. prof. dr. sc. Edouard Ivanjko (predsjednik), Fakultet prometnih znanosti, Sveučilište u Zagrebu
  • prof. dr. sc. Domagoj Jakobović (vanjski član), Fakultet elektrotehnike i računarstva, Sveučilište u Zagrebu
  • prof. dr. sc. Tonči Carić, Fakultet prometnih znanosti, Sveučilište u Zagrebu
  • doc. dr. sc. Luka Novačko (zamjena), Fakultet prometnih znanosti, Sveučilište u Zagrebu

Sama obrana se održala se na hibridan način, gdje su članovi komisije bili prisutni uživo, a ostatak publike je bio prisutan online putem Microsoft Teams sastanka. Članovi povjerenstva predložili su ocjenu summa cum laude.

Poveznica na doktorski rad dostupna je ovdje, dok je poveznica na završnu prezentaciju dostupna ovdje.

Updated: 7. listopada 2021 — 12:02