[TRANSPORTIKUM] – Studentsko natjecanje

Za studente diplomskog studija i studente 3. godine preddiplomskog studija Fakulteta prometnih znanosti. Transportikum predstavlja inovativno rješavanje i timski rad na stvarnim problemskim zadacima iz gospodarskog sektora: Hrvatska pošta, Hrvatska lutrija, Podravka i INA. Novčane nagrade za najbolje rješenje pobjedničkih timova u iznosu od 3 000 kn.

Prijavi sebe i svoj tim do 31.12.2021. na studentsko natjecanje na sljedećem obrascu.

Dosadašnji Logistički Praktikum održavao se 5 godina na Fakultetu prometnih znanosti, a popularnost praktikuma rezultira zahtjevima za sudjelovanje studenata svih smjerova (za studente diplomskog studija i studente 3. godine preddiplomskog studija).

Novčane nagrade za pobjednički tim u iznosu od 3.000,00 kn, a pobjedu nosi po jedan tim za svaku tvrtku.

Broj zadataka po timu nije ograničen!

Za svaki projektni tim dodijeljeni su mentori s iskustvom rada na prijašnjim natjecanjima i kontakt osobe iz partnerskih tvrtki.

Svaki tim zadužen je za rješenje projektnog problema u periodu od 3 mjeseca, a prezentacije će se održati na finalnom predstavljanju rješenja gdje prisustvuju sve tvrtke partneri. Osim novčane nagrade, tu je i mogućnost stručne prakse, formiranje tema diplomskih i završnih radova, znanstvenih članaka, te stjecanje dodatnih vještina.

Zadatke je potrebno predati u seminarskom obliku te izraditi prezentaciju za finalni dan natjecanja.

Rješavanje problemskih zadataka uz pomoć mentora iz domene:

• Opskrbnih lanaca
  • Skladišnih procesa
  • Sigurnosti informacijskih sustava
  • Optimizacije proizvodnih i prijevoznih procesa
  • Inovativnih tehnologija u prometu
  • Modeliranja i prometnog planiranja
  • Upravljanja kvalitetom
  • Menadžmenta u prometu i logistici
Prosinac 2021.Siječanj 2022.Veljača 2022.Ožujak 2022.Travanj 2022.Svibanj 2022.
Prijave do 31.12.Dodjela problemskih zadataka od partneraFormiranje rješenja uz mentorstvoPrezentacija rješenja

Za sve dodatne informacije i pitanja slobodno se javite na mail lbukvic@fpz.unizg.hr ili mjakara@fpz.unizg.hr

Updated: 1. prosinca 2021 — 12:35