Predstojnik Zavoda za ITS izv. prof. dr. sc. Pero Škorput dobitnik priznanja za e-učenje

U srijedu, 7. prosinca 2022. u Sveučilišnom računskom centru (Srce) je održan Sveučilišni dan e-učenja i proslava 15 godina rada Centra za e-učenje Srca. Proslavi su prisustvovali brojni uzvanici iz sustava znanosti i visokog obrazovanja – korisnici usluga Centra za e-učenje Srca te suradnici i članovi mreže e-učenja koju Srce kontinuirano gradi.

Izv. prof. dr. sc. Pero Škorput dobitnik je priznanja za proaktivnu ulogu za e-učenje i institucionalnog administratora Fakulteta prometnih znanosti na sustavu za e-učenje Merlin te brojne aktivnosti provedene u cilju unaprjeđenja e-učenja na Fakultetu prometnih znanosti.

Više o ovom događanju i proslavi možete pročitati na mrežnoj poveznici:

Updated: 9. prosinca 2022 — 08:30