Obrana doktorskog rada Lea Tišljarića

Dana 09.10.2023. član Zavoda za  inteligentne transportne sustave, Leo Tišljarić, mag. ing. traff., prvi je po skandinavskom modelu na Fakultetu prometnih znanosti uspješno obranio doktorski rad na temu “Road traffic state classification based on speed transition matrix” (Klasifikacija stanja prometne mreže primjenom modela zasnovanoga na prijelaznoj matrici brzina) pod mentorstvom prof. dr. sc. Tončia Carića, pred povjerenstvom:

• izv. prof. dr. sc. Luka Novačko (predsjednik), Fakultet prometnih znanosti, Sveučilište u Zagrebu
  • dr. sc. Tomislav Šmuc, znanstveni savjetnik u trajnom zvanju, vanjski član (Institut Ruđer Bošković)
  • izv. prof. dr. sc. Edouard Ivanjko, Fakultet prometnih znanosti, Sveučilište u Zagrebu

Članovi povjerenstva predložili su ocjenu summa cum laude.

Poveznica na doktorski rad i prezentaciju dostupna je ovdje.

Updated: 11. listopada 2023 — 10:03