Obrana doktorskog rada Krešimira Kušića

Dana 06.10.2023. član Zavoda za  inteligentne transportne sustave, Krešimir Kušić, mag. ing. traff., uspješno je obranio doktorski rad na temu “Increasing motorway operational capacity by dynamic adaptation of variable speed limit zones based on cooperative learning agents” (Povećanje operativnoga kapaciteta autocesta dinamičkom prilagodbom zona promjenjivoga ograničenja brzine zasnovanim na kooperativnim učećim agentima) pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Marko Šoštarić i prof. dr. sc. Edouard Ivanjko, pred povjerenstvom:

• doc. dr. sc. Martin Gregurić, predsjednik
  • izv. prof. dr. sc. Marko Šoštarić, mentor, član
  • prof. dr. sc. Edouard Ivanjko, mentor, član
  • akademik prof. dr. sc. Ivan Petrović, vanjski član (Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva)
  • izv. prof. dr. sc. Ivana Dusparic, vanjski član (Trinity College Dublin, Irska)

Članovi povjerenstva predložili su ocjenu summa cum laude.

Updated: 11. listopada 2023 — 10:11