Obrana prijedloga teme doktorskog rada – Željko Majstorović, mag. ing. traff.

Dana 02.11.2023. član Zavoda za  inteligentne transportne sustave, Željko Majstorović, mag. ing. traff., uspješno je obranio prijedlog teme doktorskog rada pod naslovom “ Signalized intersections control in mixed road traffic flow based on speed transition matrices and machine learning” (Upravljanje raskrižjima sa semaforima u okolini umreženih vozila zasnovano na matricama prijelaznih brzina i strojnom učenju). Predloženi mentori su prof. dr. sc. tech. Tonči Carić i prof. dr. sc. tech. Edouard Ivanjko. Članovi povjerenstva:

• izv. prof. dr. sc. Luka Novačko, predsjednik
  • prof. dr. sc. Tonči Carić, član
  • prof. dr. sc. Edouard Ivanjko, član
  • izv. prof. dr. sc. Nikola Čelar, vanjski član (Univerzitet u Beogradu Saobraćajni fakultet)
  • prof. dr. sc. Ivan Marković, vanjski član (Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva)
Updated: 25. siječnja 2024 — 18:18