Sastanak s predstavnikom tvrtke MathWorks

Dana 13. lipnja na Fakultetu prometnih znanosti, Zavod za inteligentne transportne sustave (ITS), ITS student Nikola Topić, pod mentorstvom Krešimira Kušića i Nine Šehagića, prezentirao je trenutni napredak svog diplomskog rada vezanog uz razvoj integriranog simulacijskog okvira za analizu kooperativne automatizirane vožnje. Zahvalni smo gospodinu Jánosu Kertészu, regionalnom voditelju prodaje, na njegovom osobnom dolasku u ITS laboratorij. Zahvaljujući njemu i tvrtki MathWorks, Nikolin rad je podržan probnom akademskom licencom za specifičan inženjerski softver koji koristi u svom istraživanju. Također se nadamo pozitivnim odlukama u realizaciji akademske licence na razini Sveučilišta, što će omogućiti neograničen pristup svim proizvodima tvrtke MathWorks.

Updated: 21. lipnja 2024 — 06:58