Dobitnici rektorove nagrade 2015./2016.

Akademske godine 2015./2016. Povjerenstvo za evaluaciju prijavljenih studentskih radova za Rektorovu nagradu Fakulteta prometnih znanosti ocijenilo je i uputilo šest studentskih radova Povjerenstvu za znanstveni i umjetnički rad studenata Sveučilista u Zagrebu.

20160617_111054

Kongresna dvorana na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu

Nakon evaluacije Povjerenstvu za znanstveni i umjetnički rad studenata Sveučilista u Zagrebu odlučilo je da sljedeći radovi udovoljavaju kriteriju izvrsnosti i dodjeljuju rektorovu nagradu:

U kategoriji (a) Nagrada za individualni znanstveni i umjetnički rad (jedan ili dva autora)

• Dominik Cvetek, Leo Tišljarić: Mjerenje potrošnje energije malog električnog vozila s obzirom na konfiguraciju terena u svrhu optimiziranja rute vozila (smjer: ITS)
  • Nino Korent, Krešimir Kušić: Analiza utjecaja promjenjivog ograničenja brzine na protočnost prometa i zagađenje okoliša (smjer: ITS)

U kategoriji (b) Nagrada za timski znanstveni i umjetnički rad (tri do deset autora)

• Nada Bijelica, Luka Brletić, Boris Bucak, Andrej Ignjatić, Vlatka Mišić, Ana Papac, Rosana Elizabeta Sente, Matea Vuletić, Petra Zorić: Prijedlog informacijsko-komunikacijskog sustava za pružanje usluge informiranja korisnika u prometnom okruženju – SAforA (smjer: IKP)
  • Marin Dokoza, Martina Furdić, Matea Mikulčić: Prijedlog rješenja željezničkog uskog grla mediteranskog koridora ten-t mreže u republici hrvatskoj (smjer: Željeznički promet)

U kategoriji (f) Nagrada za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici

• Borić Ivan (Fakultet prometnih znanosti), Bošnjak Nikol (Fakultet prometnih znanosti), Čupić Mišo (Fakultet prometnih znanosti), Daničić Nela (Hrvatski studiji), Horvat Yvonne (Fakultet prometnih znanosti), Marković Petra (Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet), Megla Ela (Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet), Papak Josip (Hrvatski studiji), Pavković Marija (Hrvatski studiji), Perko Dean (Hrvatski studiji), Rimac Mihaela (Hrvatski studiji), Slatković Harčević Leona (Hrvatski studiji), Široki Ivana (Hrvatski studiji), Šokčević Juro (Fakultet prometnih znanosti): Kampusijada sportsko natjecanje studenata Sveučilišta u Zagrebu

Čestitke dobitnicima!