Radionica „Vještine pripreme prezentacije i prezentiranja“

U organizaciji Fakulteta prometnih znanosti održati će se radionica „Vještine pripreme prezentacije i prezentiranja te uvod u odnose s javnošću“ u terminu 25. travnja i 02. svibnja 2017. u dvorani D19, O71, Kampus Borongaj od 16 do 19 sati. Svi polaznici radionice dobiti će potvrdu o pohađanju. Radionica je besplatna, namijenjena studentima svih godina koji žele unaprijediti svoje prezentacijske vještine. Svi zainteresirani studenti se mogu prijaviti na adresu elektroničke pošte: edouard.ivanjko@fpz.hr do 21. travnja 2017. Broj mjesta je ograničen. Dodatne informacije se mogu dobiti upitom na adrese: edouard.ivanjko@fpz.hr ili ahuic@ffzg.hr.

Na radionici će se pružiti temeljna znanja i vještine o tome kako pripremiti, oblikovati i održati dobru prezentaciju. Radionica će se održati u dva dijela:

1. TERMIN (utorak, 25.4.2017., 16 – 19h, dvorana 19, objekt 71) kada će se objasniti temeljna načela i trikove držanja dobre prezentacije;
  2. TERMIN (utorak, 02.05.2017., 16 – 19h, dvorana 19, objekt 71) kada će sami polaznici imati priliku prezentirati uratke koje su osmislili u vremenu između dva termina, te na taj način uvježbavati ovu važnu vještinu i dobiti detaljne povratne informacije korisne za buduća javna izlaganja.

Detaljnije informacije o radionici – Datoteka

Updated: 4. travnja 2017 — 15:42