Poziv na predavanje: Dr. Daniela Koltovska Nechoska “Evaluation of Adaptive Traffic Control in a Software-in-the-Loop Simulation Environment“

Zavod za inteligentne transportne sustave Fakulteta prometnih znanosti, Znanstveno stručna udruga ITS Hrvatska i Hrvatska sekcija IEEE pozivaju Vas na predavanje “Evaluation of Adaptive Traffic Control in a Software-in-the-Loop Simulation Environment” koje će održati Dr. Daniela Koltovska Nechoska,profesor sa Sveučilišta Sv. Kliment Ohridski, Makedonija u četvrtak, 1. lipnja 2017. godine u 12:00 sati u Dvorani D5, Objekt 71, Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, Kampus Borongaj, Zagreb.

Predavanje je na engleskom/hrvatskom jeziku, a predviđeno trajanje s raspravom je 90 minuta. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane, a posebno pozivamo studente.

Detaljnije informacije o predavanju – Predavanje

Updated: 17. svibnja 2017 — 15:09