Nagrade profesorima i studentima ITS-a povodom Dana Fakulteta prometnih znanosti

Povodom proslave Dana Fakulteta prometnih znanosti održane 09. listopada 2017., dodijeljene su nagrade profesorima i studentima za rad u akademskoj godini 2016./2017.

Između ostalih docent u Zavodu za ITS, doc. dr. sc. Edouard Ivanjko dobio je nagradu za posebna postignuća nastavnika u nastavnom radu zbog iznimnog angažmana u svome nastavnome radu koji već dulji niz godina koji uključuje: organizaciju niza radionica za studente, od onih koje pripremaju studente za prvi posao (kreiranje životopisa, priprema za poslovni intervju, planiranje karijere, prezentacije i odnosi s javnošću) do onih stručnih kao što je upravljanje urbanim prometnim mrežama;  i mentorstvo na radovima sa studentima – koji su nagrađeni rektorovom nagradom i objavljeni na međunarodnim znanstvenim konferencijama.

Od studenata koji su dobili nagrade možemo istaknuti sljedeće studente ITS-a:

• Leo Tišljarić – dekanova nagrada za najbolji uspjeh na 1. godini diplomskog studija ITS i Logistika;
  • Tomislav Novačić – dekanova nagrada za najbolji uspjeh na 2. godini diplomskog studija ITS i Logistika te nagrada od tvrtke TELEGRA d.o.o.. za najbolji uspjeh na diplomskom studiju ITS i Logistika;
  • Luka Dedić – dekanova nagrada za najbolji studentski rad – “Energetski učinkovito upravljanje prometom” (mentor doc. dr. sc. Miroslav Vujić);
  • Dominik Cvetek i Leo Tišljarić – priznanje studentima za nastavne i izvannastavne aktivnosti – za organizaciju i održavanje Arduino radionice za studente na Fakultetu prometnih znanosti i učenike završnih razreda Osnovne škole Brezovica, održavanja demonstratura, utemeljenje studentskih istraživačkih aktivnosti u Laboratoriju za ITS te za rad u Povjerenstvu za praćenje karijera bivših studenata i Povjerenstvu za upravljanje kvalitetom;
  • Borna Kapusta i Mladen Miletić – priznanje studentima za nastavne i izvannastavne aktivnosti – za organizaciju i izvođenje radionice “Upravljanje urbanom prometnom mrežom – MATLAB i  VISSIM” te održavanje demonstratura studentima.

Updated: 6. srpnja 2018 — 07:15