Sudjelovanje članova zavoda za ITS na Drugoj međunarodnoj ljetnoj školi za znanost o podatcima

Članovi Zavoda za Inteligentne transportne sustave, prof. dr. sc. Tonči Carić, dr. sc. Juraj Fosin te studenti doktorskog studija Martin Gregurić, Tomislav Erdelić, Krešimir Kušić i Martina Ravlić, sudjelovali su na Drugoj međunarodnoj ljetnoj školi za znanosti o podatcima. Ljetnu školu je organizirao Znanstveni centar izvrsnosti za  znanost o podatcima i kooperativnim sustavima u terminu 25.9.-29.9.2017. u Splitu. Ljetna škola je organizirana za studente, istraživače i stručnjake iz područja. U sklopu škole organizirana su predavanja vrsnih stručnjaka iz područja te praktične vježbe kojima je prikazana praktična primjena dubokog učenja. Ovogodišnja tema ljetne škole bila je strojno učenje s posebnim naglaskom na duboko učenje.

Updated: 13. listopada 2017 — 09:56