Prijave za ljetnu radionicu „Summer Camp 2018“ tvrtke Ericsson Nikola Tesla

Tvrtka Ericsson Nikola Tesla d.d i ove će godine održati ljetnu radionicu „Summer Camp 2018“ u tjednima: 9. srpnja – 20. srpnja 2018. i 20. kolovoza – 7. rujna 2018. Prošle su se godine studenti Inteligentnih transportnih sustava pokazali uspješnim u rješavanju zadataka na ljetnoj školi, stoga Vas pozivamo da se prijavite i ove godine. Natječaj je otvoren za sve studente završne godine preddiplomskog studija te studente diplomskih studija koji posjeduju znanja i vještine razvoja softvera.

Radionica je prilika za rano stjecanje praktičnog iskustva studenata u istraživanju i razvoju pod vodstvom stručnjaka. Ukupno trajanje radionice je 5 tjedana, a odvijat će se u prostorijama tvrtke Ericsson Nikola Tesla. Teme radionice iz područja:  Interneta stvari, strojnog učenja, 5G, interakcije čovjeka i računala.

Prijave za radionicu će se primati isključivo putem e-pošte na adresu Summer.Camp@ericsson.com (naslov: „Prijava za Summer Camp 2018“) zaključno s 30. travnja 2018.

Uz prijavu treba poslati životopis popunjen prema PDF formatu.

Detaljnije informacije i predložak PDF dokumenta za pisanje životopisa, mogu se pronaći na službenoj stanici natječaja.

Updated: 11. travnja 2018 — 07:00