Prijave za 12. ljetnu školu Allto sveučilišta

12. ljetna škola Allto sveučilišta,  20-24. kolovoza 2018., održat će se na kampusu Sveučilišta Aalto, Helsinki, Finska.

Tema ljetne škole bit će omogućavanje ljudski centriranih sustava mobilnosti. Aktivnosti će uključivati ​​predavanja, posjete i radionice, s fokusom na različite aspekte planiranja, uključujući tehnološke trendove i različite kvantitativne i kvalitativne metode. Predavači će uključivati ​​poznate stručnjake sa Sveučilišta Aalto, Oxford, Ghent, Tel Aviv, Northumbria, Karlstad, NTNU, Amsterdam i Izraelskog instituta za tehnologiju. Diplomski studenti (MSc i PhD) imaju pravo na 3 ECTS boda od ljetne škole.

Svi zainteresirani studenti mogu poslati e-mail na sadko.mandzuka@gmail.com do 15. lipnja. Broj sudionika je ograničen i dodijeljen je redoslijedom prijave. Diplomski studenti mogu podnijeti zahtjev za stipendiranje registracije.

Detaljnije informacije možete pronaći ovdje.

Updated: 20. travnja 2018 — 12:52