Sudjelovanje članova zavoda za ITS na Trećoj međunarodnoj ljetnoj školi za znanost o podatcima

Članovi Zavoda za Inteligentne transportne sustave, prof. dr. sc. Tonči Carić, dr. sc. Juraj Fosin, asistenti Martina Erdelić, Tomislav Erdelić i Krešimir Kušić, te istraživač na projektu DATACROSS Leo Tišljarić, sudjelovali su na Trećoj međunarodnoj ljetnoj školi za znanosti o podatcima. Ljetnu školu je organizirao Znanstveni centar izvrsnosti za  znanost o podatcima i kooperativnim sustavima u terminu 24.09.-28.09.2017. u Splitu. Ljetna škola je organizirana za studente, istraživače i stručnjake iz područja. U sklopu škole organizirana su predavanja vrsnih stručnjaka iz područja te praktične vježbe kojima je prikazana praktična primjena dubokog učenja. Ovogodišnja tema ljetne škole bila je skalabilno strojno učenje.

Također, na ljetnoj školi prezentirana su dva postera:

• Reinforcement Learning and its Application in Variable Speed Limit Control – Krešimir Kušić, Martin Gregurić, Edouard Ivanjko – Poster_2018-09-20_KK_IE_GM
  • Analysis of Queues and Level of Service on Urban Roads Using Machine Learning and NoSQL Database – Leo Tišljarić, Tomislav Erdelić Tonči Carić – Poster_2018-09-20_TL_ET_CT

Updated: 1. listopada 2018 — 09:34