Predstojniku Zavoda za ITS, prof. dr. sc. Sadku Mandžuki je dodijeljena Nagrada za posebna postignuća u znanstveno-istraživačkom radu u protekle tri godine

U utorak 9. listopada 2018. godine u Znanstveno učilišnom kampusu Borongaj svečano je obilježen Dan Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu. Tom prigodom, predstojniku Zavoda za inteligentne transportne sustave, prof. dr. sc. Sadku Mandžuki je dodijeljena Nagrada za posebna postignuća u znanstveno-istraživačkom radu u protekle tri godine. Nagrada se dodjeljuje po kriterijima koji uzimaju sljedeće elemente:

• Znanstveni radovi objavljeni u časopisima indeksiranim u CC (Current Contents), SCI (Science Citation Index), SCIE (Science Citation Index Expanded) i Social Sciences Citation Index.
  • Pozvana predavanja na međunarodnoj znanstvenoj konferenciji s međunarodnim recenzentskim odborom
  • Voditeljstvo provedenog istraživačkog ili razvojnog projekta
  • Autorstvo tehničke inovacije ili patenta
  • Mentorstvo na obranjenom doktorskom radu

Pored nove Uprava Fakulteta: dekana prof. dr. sc. Tomislava Josipa Mlinarića, prodekan za nastavu i studente doc. dr. sc. Ivana Grgurevića, prodekana za znanost i vanjsku suradnju doc. dr. sc. Marka Šoštarića i prodekana za poslovanje izv. prof. dr. sc. Mladena Nikšića, na Danu Fakulteta nazočili su i rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras, državna tajnica u Ministarstvu mora, prometa i infrastrukture izv. prof. dr. sc. Nikolina Brnjac, dekan Hrvatskog vojnog učilišta brigadir mr. sc. Slobodan Čurčija i prorektor prof. dr. sc. Miljenko Šimpraga.

Updated: 24. listopada 2018 — 10:52