ZTL Logo

MEĐUNARODNA SURADNJA

Jedna od aktivnosti Zavoda za transportnu logistiku je iniciranje razmjene nastavnika na međunarodnoj razini.

Zavod ostvaruje višegodišnju suradnju sa srodnim fakultetima u Europi, organizirajući međunarodne skupove i predavanja na temu logistike.

Osim skupova, organiziraju se i posjeti srodnim fakultetima te ostvaruje međunarodna suradnja na istraživanjima iz određenih područja u svrhu kontinuiranog unapređenja Zavoda i podizanja razine kvalitete nastavnog programa.

Zavod za transportnu logistiku unutar Fakulteta prometnih znanosti jedan je od organizatora međunarodnog znanstvenog skupa ZIRP, a također je jedna od 26 sastavnica EFLE-a (European Forum of Logistics Education) čija je osnovna funkcija uspostavljanje mreže fakulteta logističkog usmjerenja na području EU i izvan Europe u svrhu suradnje, razmjene nastavnog osoblja, umrežavanja i razmjene aktualnih informacija i znanja.