Prvi vojni pilot obranio diplomski rad

U utorak 2.12.2014. održane su obrane završnih i diolomskih radova na Fakultetu prometnih znanosti. Pri Zavodu za aeronautiku diplomski rad pod nazivom Novi postupci letenja OAT prometa u okolnom prostoru Zračne luke Zadar  branio je student Dominik Jerinić, pod mentoriranjem doc.dr.sc. Biljane Juričić. Ostali članovi Povjerenstva za obranu diplomskog rada su bili doc.dr.sc. Anita Domitrović (predsjednica Povjerenstva za obranu) te prof.dr.sc. Stanislav Pavlin (član Povjerenstva za obranu).

Dominik Jerinić je student prve generacije studenata izvanrednog diplomskog studija aeronautike koji su upisali studij kao djelatne osobe Hrvatskog ratnog zrakoplovstva. Uspješnim završetkom studija, Dominik je stekao akademski naziv mag.ing.aeronaut. te je postao prvi student modula vojni pilot koji je diplomirao na Fakultetu prometnih znanosti nakon uvođenja „Bolonjskog procesa“.

Student Dominik Jerinić i članovi Povjerenstva za obranu diplomskog rada