Osnivačka skupština udruge “Studentski klub aeronautike”

Predsjednik udruge Dino Bajlo (drugi s desna), potpredsjednik Filip Trojko (prvi s lijeva), tajnik Filip Kašuba (prvi s desna)

U utorak, 31. ožujka 2015., na Znanstveno-učilišnom kampusu Borongaj, u prostorijama Zavoda za aeronautiku, održana je osnivačka skupština studentske udruge pod nazivom “Studentski klub aeronautike”. Sukladno odgovarajućim zakonima i pravilnicima na dnevnome redu našle su se sljedeće teme: otvaranje osnivačke skupštine, izbor radnog predsjedništva, donošenje odluke o osnivanju udruge „Studentski Klub Aeronautike“, donošenje odluke o upisu u registar udruga i registar studentskih organizacija, donošenje odluke o usvajanju statuta udruge, donošenje odluke o imenovanju tijela udruge, i razno.

Ovim putem djelatnici Zavoda za aeronautiku žele puno uspjeha u ostvarenju zacrtanih ciljeva udruge na korist članova udruge, aeronautičke struke i zajednice u cijelosti.

Prvi članovi Studentskog kluba aeronautike