Datum novosti: 19. 09. 2018.

Fakultet prometnih znanosti, Zavod za informacijsko-komunikacijski promet prijavio je projektni prijedlog pod nazivom „Definiranje korisničkih zahtjeva u svrhu dizajniranja inovativnih informacijsko -komunikacijskih usluga“ unutar područja „Obrazovanje, znanost i odgoj“ na javni natječaj Hrvatske Lutrije koji je raspisan 20.3.2018. godine. Opći cilj natječaja je stvoriti veću promociju etičnosti i jačanja društvene odgovornosti prema široj socijalnoj zajednici.

Hrvatska Lutrije prepoznala je potencijal projektnog prijedloga te je ostvarena donacija za provođenje projektnih aktivnosti. Cilj projekta je definirati korisničke zahtjeve u svrhu dizajniranja novih inovativnih usluga informiranja kao oblik asistivne tehnologije. Očekivani utjecaj rezultata projekta je utjecaj na podizanje svijesti svih relevantnih dionika koji su uključeni u procese dizajniranja usluga i rješenja za informiranje korisnika.

Povratak