Datum novosti: 22. 01. 2020.

5. EAI međunarodna znanstvena konferencija Management of Manufacturing Systems - MMS2020 održat će se od 27.-29. listopada 2020. godine u Opatiji, Hrvatska. Konferencija se organizira pod okriljem organizacije European Alliance for Innovation (EAI) u suradnji Udruge za promicanje inovativnih tehnologija – InnovativeFET (Zagreb, Hrvatska), Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu – Zavoda za informacijsko-komunikacijski promet (Zagreb, Hrvatska) te Technical University of Košice (Košice, Slovačka).

Za više informacija posjetite službenu web stranicu konferencije: http://manusystems.org/.

Međunarodna znanstvena konferencija MMS2020 ima za cilj stvaranje sinergije „prakse i istraživanja” povećavajući potencijalnu i komercijalnu održivost istraživanja i razvoja u području inovativnih tehnologija u Industriji 4.0, logistike i prometnog sustava.

Predsjednik Organizacijskog Odbora konferencije MMS2020 je prof. dr. sc. Dragan Peraković, predstojnik Zavoda za informacijsko-komunikacijski promet. Potpredsjednici Organizacijskog Odbora konferencije MMS2020 su Michal Balog i Lucia Knapčíková.

Povratak