Datum novosti: 12. 06. 2020.

Digitalizacija u svim sferama života impresivno je utjecala na komunikaciju u 21. stoljeću i svakodnevni život općenito te je otvorila put do opsežnog informacijskog polja.

Nove tehnologije poput Interneta stvari, umjetne inteligencije, računalstva u oblaku i velikih podataka otvorili su polje za nove scenarije primjene u kojima je fizička lokacija manje relevantna, a komunikacija proširena na čovjek-čovjek, čovjek-stroj te stroj-stroj scenarije.  Gradovi, ceste, kuće i tvrtke postali su inteligentni hub-ovi informacija, izazivajući komunikacijske i društvene norme i transformirajući svoju temeljnu prirodu.

FABULOUS 2021 održava se pod temom Sigurnost inovativnih usluga i infrastrukture u prometnom/logističkom ekosustavu. Događaj će okupiti stručnjake, istraživače, poslovne inovatore, studente koji će razmjenjivati znanja i ideje o najnovijim digitalnim i bežičnim tehnologijama inovativnih i održivih rješenja za sveprisutnu i inteligentnu komunikacijsku infrastrukturu.

Povratak