Datum novosti: 10. 10. 2022.

Članovi Zavoda za informacijsko-komunikacijski promet sudjelovali su s tri rada na konferenciji EAI MMS 2022. Osim navedenog rada koji je dobio nagradu za najbolji rad konferencije, članovi Zavoda sudjelovali su s radovima Opportunities of using Machine Learning Methods in Telecommunications and Industry 4.0 – A Survey, autora Dragana Perakovića, Marka Periše, Ivana Cvitića, Petre Zorić, Tibora Mije Kuljanića i Davida Aleksića te s radom pod naslovom Guidelines for Mitigating Cybersickness during Training in VR Environment using Head-Mounted Displays, autora Marka Matulina, Štefice Mrvelj i Sergo Martirosova.
Fakultet prometnih znanosti jedan je od suorganizatora konferencije. Prof. dr. sc. Dragan Peraković i izv. prof. dr. sc. Lucia Knapcikova (Technical University of Kosice, Faculty of Manufacturing Technologies, Slovačka) supredsjednici su Organizacijskog odbora konferencije, dok su izv. prof. dr. sc. Marko Periša i dr. sc. Ivan Cvitić supredsjednici Programskog odbora konferencije.
Svi radovi konferencije bit će dio EAI/Springer Innovations in Communications and Computing Book Series (naslovi u ovoj seriji indeksirani su u Ei Compendexu, Web of Science & Scopus).

Povratak