Datum novosti: 28. 02. 2014.

Kroz partnerstvo studenti će imati priliku upoznati nove trendove u području razvoja informacijske infrastrukture, posebno u područjima kao što su Big Data, Cloud Computing, Information and Storage Management i virtualizacija, koristeći nastavne materijale, vježbe i primjere razvijene od strane EMC-ovog tima stručnjaka, uz pomoć akademskih partnera širom svijeta.

Radi se o materijalima i nastavnim programima koji studentima približavaju koncepte i tehnološka rješenja koja stoje iza niza komercijalnih rješenja koje u ovom, brzo rastućem području IT-a danas nude brojni proizvođači. Inače, EMC je jedna od vodećih globalnih kompanija u području izgradnje informacijske infrastrukture čiji proizvodi i usluge predstavljaju podlogu poslovanja mnogih kompanija, a sa svojih više od 33 tisuće zaposlenih i godišnjim prihodom većim od 20 milijardi USD, EMC predstavlja vrlo stabilnog i poželjnog tehnološkog partnera svakoj akademskoj ustanovi.

Povratak