Datum novosti: 06. 06. 2023.

Nastupno predavanje za dr. sc. Ivana Cvitića u postupku izbora na znanstveno-nastavno radno mjesto docent u znanstvenom području tehničkih znanosti, znanstveno polje Tehnologija prometa i transport na Zavodu za informacijsko-komunikacijski promet, održano je u okviru redovite nastave iz kolegija Sigurnost i zaštita informacijsko komunikacijskog sustava na diplomskom studiju Promet, u utorak 6. lipnja 2023. u 12:00 sati u dvorani D6, objekt 71, ZUK Borongaj.

Tema nastupnog predavanja bila je: "Budući trendovi kibernetičke sigurnosti u okviru koncepta Interneta stvari".

Nastupno predavanje održalo se pred nastavnicima i studentima Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu te pred povjerenstvom u sastavu:

Povratak