Datum novosti: 11. 12. 2017.

Od 5. do 6. prosinca 2017. na Saobraćajnom fakultetu u Beogradu održan je 35-i Simpozij o novim tehnologijama u poštanskom i telekomunikacijskom prometu „PosTel 2017“ u organizaciji Odsjeka za poštanski i telekomunikacioni saobraćaj.

Predstavnici Fakulteta prometnih znanosti sa Zavoda za informacijsko komunikacijski promet, sudjelovali su u radu simpozija predstavljajući rad naslova "METHODOLOGY FOR ANONYMOUS MEASUREMENT OF AGGREGATED SMARTPHONE DATA TRAFFIC AND CHARACTERISTICS OF SMARTPHONE USERS", autora Siniša Husnjak, Dragan Peraković, Marko Periša.

Organizator simpozija je na svečanom dijelu Simpozija Fakultetu prometnih znanosti dodijelio prigodnu Plaketu, kao znak priznanja za dobru međusobnu suradnju. Plaketu je u ime Fakulteta preuzeo predstojnik Zavoda za informacijsko komunikacijski promet prof.dr.sc. Dragan Peraković.

Povratak